O mnie

Witam na stronie internetowej Kancelarii Adwokackiej Adwokat Katarzyny Trząsalskiej-Spyt. Mam nadzieję, że znajdą tu Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące świadczonych przez Kancelarię usług prawnych.

Na co dzień zajmuję się obsługą prawną przedsiębiorców oraz osób fizycznych w takich obszarach prawa jak prawo cywilne, karne, rodzinne, spadkowe oraz prawo pracy i ubezpieczeń społecznych.

Obszar działania Kancelarii nie jest ograniczony jedynie do województwa pomorskiego, gdzie mieści się jej siedziba, ale obejmuje teren całego kraju. Serdecznie zapraszam do współpracy!


Katarzyna Trząsalska-Spyt
ADWOKAT

ZAŁOŻYCIELKA KANCELARII

Jestem absolwentką kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Uniwersytecie Gdańskim. Odbywałam aplikację adwokacką przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej, zdając egzamin adwokacki z najlepszym wynikiem.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prawa cywilnego, ze szczególnym naciskiem na sprawy rodzinne oraz spadkowe. Przez wiele lat zajmowałam się obsługą prawną spraw związanych ze wspólnotami mieszkaniowymi i umowami deweloperskimi. Swoje zawodowe zainteresowania skupiam również na sprawach karnych, w których reprezentuje tak oskarżonych, jak i pokrzywdzonych. Reprezentuję osoby prawne i fizyczne w sporach przed sądami i organami administracji publicznej. Posiadam także kilkuletnią praktykę w stałej obsłudze podmiotów gospodarczych, którą kontynuuje poprzez opiniowanie umów i bieżącą obsługę działu prawnego kilku osób prawnych.

W wolnym czasie czytam reportaże i kryminały, powiększam swoją kolekcję płyt CD, gotuję oraz podróżuję.